O nas

Cenimy kontakt z klientem

Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni więc jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy by udzielić informacji o postępie sprawy.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Od wielu lat zajmujemy się działalnością jako agencja celna, więc mogą nam państwo zaufać.

SPRAWY ZAŁATWIAMY SZYBKO

Staramy się aby wszystkie zlecenia wykonywać szybko jak i dokładnie.

ODPRAWA CZY INNA USŁUGA ?

Dla nas to chleb powszedni znamy się na tym jak nikt inny! Pełen zakres naszych usług kliknij tutaj.

Szanowni Państwo - zapraszamy do korzystania z usług agencji celnej "Amadus" działającej na rynku od 1996 roku. Firma kierowana jest przez doświadczonego specjalistę w tej branży od 30 lat. Umiejętności właściciela oraz fachowość naszych agentów celnych sprawnie przeprowadzą Państwa przez meandry systemów celnych.

AMADUS

Agencja celna poznań, jeśli szukasz tej frazy nie bez powodu trafiasz na naszą stronę!

Nasza agencja celna Poznań to nie tylko firma, to nie tylko fizyczne miejsce na mapie miasta  - jesteśmy czymś więcej.

Dlaczego?

Nasz zespół już od wielu lat współpracuje ze sobą, nie jesteśmy tylko przypadkowymi ludźmi wykonującymi swoją prace. Robimy to co umiemy najlepiej a wieloletnie doświadczenie, dłuższe i praktyczniejsze od innych agencji celnych w Poznaniu sprawia, że każda sprawa mimo jej specyfiki jest dla nas "chlebem powszednim". Można pytać czym różnimy się od innych agencji celnych w Poznaniu lecz bez współpracy z nami nie da się doświadczyć tego co dla naszych klientów jest oczywistością. Indywidualne podejście do każdego jest naszym atutem numer jeden, zlecenie swojej sprawy dużej korporacji z góry gwarantuje brak dostatecznego kontaktu w ramach danej sprawy. My cenimy klienta bo każdy jest dla nas na początku człowiekiem, a rozumiemy doskonale jak celne meandry i długi czas oczekiwania na pozytywne rozwiązanie interesu wpływa na ludzi. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do klienta, dostosowujemy się do najnowszych rozwiązań wdrażanych w systemach celnych. Tak naprawdę realizujemy każde zadanie związane z organem urzędu celnego. Zaufaj nam a damy z siebie wszystko!